Canton DM 100

21 990 Kč
Mnohokrát oceněný highend Soudsystem / Soudbar od Německé společnosti Canton. Vynikající podání prostorového zvuku a režimu reprodukce hudby. Bezdrátové připojení, dekódování digitálních formátů, excelentní zvuk, luxusní zpracování. Vynikající poměr výkon cena.

DM 100 - CANTON
Systém Virtual Surround s FM Tunerem

Dnešní technologie TV se úspěšně ubírají cestou zvyšování rozlišení obrazu, avšak zvuková kvalita za obrazovým vývojem značně zaostává. Každý, kdo kupuje TV s plochou obrazovkou dnes obvykle potřebuje další externí zvukové řešení. Německá společnost Canton nabízí vynikající sound systémy, kombinaci stereo systému a systému domácího kina, které se poslední dobou těší čím dál tím větší popularitě.

Výkonné 2-1 Virtual Surround systémy kombinují řadu možností připojení s vynikajícím filmem a zvukem vysoce kvalitního HiFi.

Surround systémy DM jsou ideální pro přední umístění pod televizorem s plochou obrazovkou. S výkonem 200 wattů a virtuální surround technologií spolu s vysoce kvalitními reproduktory a vynikajícím zpracováním kabinetu jsou vhodné jak pro domácí kina tak reprodukci hudby. Jednoduchá instalace, stačí propojit jedním kabelem s TV a druhým kabelem do napájení.

TV-SOUNDSYSTEM CANTON
Je těžké si představit moderní plochý televizor bez dobrého reproduktorového systému. Náš sortiment TV- Sound System poskytuje dokonalý pocit prostorového zvuku a špičkové zvukové vlažnosti reprodukce hudby, to vše s maximální jednoduchou konektivitou zapojení. Kromě digitálních a analogových připojení, všechny systémy jsou vybaveny Bluetooth®- a aptX®-technologií pro nejlepší možnou kvalitu bezdrátového připojení.

Kompaktní 2-1 systémy produkují akusticky zvukové pole jako u systému 5.1 s použitím pouze jednoho až dvou zdrojů zvuku. To vytváří dokonalý zážitek z domácího kina a kvalitní požitek z hudby bez komplikovaného zapojení, mnohdy složitých multikanálových systémů. Pro maximální prostorový prožitek a kvalitní reprodukci hudby, systémy Canton využívají velmi inteligentní algoritmus k řízení veškerých vlastností reproduktorů, které jsou optimalizovány pro maximální výslednou reprodukci.

Díky různým konstrukcím jednotlivých modelů, mohou být různě nastaveny a instalovány. např. na zeď nebo umístěné pod TV s plochou obrazovkou nebo na polici. S výkonem systémů "v rozmezí od 200 do 350 Watt", tyto systémy Canton naplní veškerá vaše očekávání.

Vlastnosti: nastavitelná úroveň basů a výšek, dekodér Dolby Digital, DTS TruSurround™, dálkový ovladač, skříň z HDF, snese zatížení až 40 kg (tvrdá dřevovláknitá deska), integrovaný subwoofer, LED displej, funkce LipSync pro přesnou synchronizaci řeči, přehrávání v režimu zvuku virtual surround i stereo
Speciální vlastnosti: jednoduché připojení jedním kabelem - jen jeden kabel k televizoru a jeden napájecí kabel, dálkový ovladač s funkcí učení se signálu - lze ovládat pomocí ovladače k televizoru, funkce Voice - lepší podání řeči v režimu stereo a surround, systém automatického zapnutí/vypnutí společně s televizorem, hotelový režim - maximální úroveň nastavení (hotely/děti), ECO režim - volba režimu úspory energie (zap./vyp.), volba Bluetooth - automatická volba Bluetooth vstupu, funkce odstraňování signálů dálkového ovladače - jednoduché odstranění nepotřebných funkcí, které se ovladač naučil, volba přímého vstupu - ideální pro učící se smart ovladače, Lip-Sync - pro přesnou synchronizaci řeči, ekvalizér - 3 nastavení pro kompenzaci akustiky prostoru

Vysoce kvalitní zpracování
Pevná HDF skříň má moderní 200 wattový zesilovač s integrovaným digitálním 2 pásmovým reproduktorovým systémem s vysoce výkonným subwooferem. To dává modelům DM schopnost vynikající srozumitelnosti mluveného slova, vynikající prostorový zvuk a silné basové pásmo.

Bluetooth® reproduktor
Díky bezdrátovému rozhraní a snadné párování funkci Bluetooth®, DM Systémy velice jednoduše ovládají svět chytrých telefonů a tabletů. Jako vysoce kvalitní reproduktor Bluetooth® zajišťuje beze ztrátový přenos dat pomocí apt-X® technologie.

Možnosti připojení
Vedle optického digitálního vstupu, který umožňuje snadné připojení s plochou obrazovkou, DM systém má také koaxiální digitální vstup / vstup a analogový výstup. V případě potřeby externího subwooferu lze ovládat pomocí Sub-Out výstupu.

Jednoduchá obsluha
DM systémy lze ovládat pomocí vlastního dálkového ovládání nebo TV ovladače. Všechny ovládací funkce dálkového ovladače DM systému se lze naučit v několika krocích s TV dálkovým ovladačem. Dvě zařízení - jedno dálkové ovládání.

Luxusní skleněný povrch
Inspirován světem exkluzivního nábytku a vybaven elegantním skleněným povrchem, nové DM systémy mají elegantní, moderní vzhled a budou působit velice elegantně a luxusně v každém obývacím pokoji.

moderní design přístroje
konstrukce se čtyřmi basovými reproduktory a čtyřmi středovými reproduktory
systém Virtual Sound s výkonem 200 W
fantastické sledování filmů díky režimu DTS a Dolby Digital
jednoduché připojení jedním kabelem - analogový nebo digitální vstup
jednoduchá funkce učení signálu ze stávajícího dálkového ovladače - nemusíte mít speciální ovladač!
otvory pro montáž na stěnu
Bluetooth aptX připojení pro přenosná zařízení
tři pracovní režimy ekvalizéru
přídavný ovladač
digitální vstupy: 1 x optický, 1 x koaxiální
analogové vstupy: 1 x RCA na zadní straně
dostupné v barevném provedení: bílá, stříbrná nebo černá

Typ: Systém Virtual Surround 2.1
Výkon systému: 200 W
Frekvenční rozsah: 35 - 23 000 Hz
Dělicí frekvence: 170 / 3 000 Hz
Basový reproduktor: 4 x 100 mm (4")
Středotónový reproduktor: 4 x 50 mm (2")
Výškový reproduktor: 2 x 19 mm (1"), textilní
Integrovaný subwoofer
Bassreflexová ozvučnice
Příkon: 0,38 W