Canton Movie 75

9 990 Kč
Ideální domácí kino má šest reproduktorů: dvě přední, dvě zadní, jeden středový a výkonný aktivní subwoofer. Ať už je to high-end systém se dvěma sloupovými reproduktory vpředu, nebo kompaktní systém jako Movie 75 pro menší místnosti, široká nabídka multikanálového řešení společnosti Canton nabízí jedinečný zážitek pro každého hudebního nadšence!

CANTON MOVIE 75
Systém domácího kina s aktivním subwooferem

Série 5,1 MOVIE
Ideální domácí kino má šest reproduktorů: dvě přední, dvě zadní, jeden středový a výkonný aktivní subwoofer. Ať už je to high-end systém se dvěma sloupovými reproduktory vpředu, nebo kompaktní systém jako Movie 75 pro menší místnosti, široká nabídka multikanálového řešení společnosti Canton nabízí jedinečný zážitek pro každého hudebního nadšence!

5-1 Surround-Systems
Ti, kteří chtějí obrátit svůj obývací pokoj na domácí kino, budou vždy spoléhat na multikanálové systémy 5.1 (7.1 - 10.1) prostorového zvuku. Budou spoléhat na perfektně sladěné komponenty a sofistikované technologie našich Movie Systemů, které zajistí intenzivní účinky basového doprovodu, jasného dialogu a celkově dokonalého zážiteku z domácího kina.

Výhody
Perfektní 5-1 zvuk domácího kina
Optimálně sladěný systém
Vysoce kvalitní modely
Výkonné aktivní subwoofery

Perfektní domácí kino vyžaduje minimálně šest reproduktorů: dvě přední a dvě efektové reproduktory, centrální reproduktor a silný aktivní subwoofer. Nastavit optimálně, obracejí svůj obývací pokoj do obrovského kina.

Canton - správné zvukové řešení
Ať už je to silný high-end systém nebo kompaktní systém, jako je např. Movie 130 pro menší místnosti: Všestranný sortiment produktů Canton nabízí širokou škálu systémů pro co nejširší spektrum požadavků. Liší se ve výkonu, v různých použitých materiálech, stylů skříní, povrchů a nátěrů.

Přední a zadní reproduktory
Naše přední reproduktory nabízíme ve sloupové variantě nebo v podobě kompaktních satelitů. Změňte místnost na jeviště a my vám zaručíme široký plnohodnotný zvuk. Zadní satelitní reproduktory poskytnou dostatečnou prostorovou hloubku a působivé zvukové efekty.

Velký středový reproduktor
Centrální reproduktory jsou vždy hvězdou jakéhokoliv systému domácího kina. Přenášejí až 70% informací o filmu a hudbě a jejich široká vyzařovací charakteristika poskytuje optimální zvukový zážitek a výborně srozumitelné pásmo řeči ve všech situacích.

Výkonný aktivní subwoofer
Velkoryse dimenzovaný subwoofer s vysokou kapacitou digitálních zesilovačů a systémů long-throw speaker, zprostředkuje úchvatné emoce z vašeho filmu vynikajícím basovým základem. Díky celé řadě různých nastavení, které mohou být upraveny tak, aby vyhovovaly všem prostorovým podmínkám, budou spokojení i ti nejnáročnější uživatelé kina.

Moviemount
díky příslušenství dodávané se systémem Movie 5.1 "Moviemount" bude montáž satelitů na zeď velmi jednoduchá a rychlá.

Technické parametry produktu
Typ: Systém domácího kina s aktivním subwooferem
Konstrukční řešení: 2pásmový systém s uzavřenou ozvučnicí
Jmenovitý/hudební výkon: 5 x 100 W + 100 W
- SPL (1 W / 1 m): 85 dB
- Frekvenční rozsah: 38 - 25 000 Hz
- Dělicí frekvence: 5 kHz
- Jmenovitá impedance: 4 - 8 Ω
- Přední reproduktor: 8,9 x 9 x 10,6 cm
- Centrální reproduktor: 19,6 x 8,9 x 10,6 cm
- Surround reproduktor: 8,9 x 9 x 10,6 cm
- Subwoofer: 23 x 38 x 42 cm

Basový reproduktor
Front: 1 x 80 mm (3.2''), Aluminum finish
Center: 2 x 80 mm (3.2''), Aluminum finish
Surround: 1 x 80 mm (3.2''), Aluminum finish
Subwoofer: 1 x 200 mm (8''), Aluminum finish

Výškový reproduktor
Front: 1 x 15 mm (1''), aluminum
Center: 1 x 15 mm (1''), aluminum
Surround: 1 x 15 mm (1''), aluminum