Cyrus Pre 2 DAC + QXR modul

44 900 Kč
Excelentní High End předzesilovač s integrovaných převodníkem s podporou 24bit /192Khz. Excelentní zpracovaní šasi s dvěma komorami pro separaci jednotlivých modulů, oddělené napájení, PSX-R2 port pro externí napájení. Excelentní zvukové vlastnosti, nekompromisní poměr výkon cena !

 PRE 2 DAC QRC           62900,-Kč

Cyrus Pre₂ DAC Signature se vyznačuje odděleným šasi pro zesilovací část a audiofilní převodník. Docílili jsme tím samostatného napájen každé jednotky a odizolovali od nežádoucího rušení, což ve výsledku znamená, že předzesilovač poskytuje čistší signál, bohadší na čistší detaily a lepší rozlišení. Předzesilovač společně s vestavěným převodníkem je velice kompatibilním přístrojem, se širokou nabídkou zapojení různých zdrojů signálu. Od CD až po TV.

Cyrus Pre2 DAC je dalším pokrokem ve zvukových vlastnostech a výkonu. Integrovaný předzesilovač má své špičkové zesilovací obvody a svůj vlastní napájecí zdroj. Vnitřní napájecí zdroj je plně izolovaný od okolních systémových prvků, čímž integrovaný předzesilovač posouvá na další úroveň dynamického rozsahu poskytujícího mnohem lepší rozlišení. Digitální část DAC poskytuje stejně excelentní vlastnosti díky stejnému konstrukčnímu řešení. Všechny pozitivní vlastnosti se ještě více vytáhnou v případě použití QX modulu převodníku. Tím bude dosaženo referenční pozice.

V případě zapojení externího napájení PSX-R2, posluchač jednoduše rozpozná velký rozdíl jako PSX-R2. Vysoce regulované a čisté napájení má extrémní vliv na zvukový projev přístroje. Jedinečné vlastnosti přístroje plně doceníte až se zapojeným externím napájením PSX-R2.

Pre2 DAC obsahuje pečlivě navrženou High End digitální část integrovanou do samostatného části šasi v předzesilovači. Je osazena čipy Burr Brown 24-bit / 192k DAC s pečlivě pečlivě navrženým napájením. S 5 digitálními vstupy, stačí koncový zesilovač a výrazně zlepšit zvuk připojených digitálních zdrojů, včetně; počítač, DVD přehrávač, televizor a mnoho dalších. Naše prémiová aktualizace Qx DAC je k dispozici, tím posunete přístroj na referenční pozici, která nemá obdoby.

Pre₂ DAC je navržen tak, aby se spojil s jedním z našich odpovídajících výkonových zesilovačů, jako jsou X Power, Stereo nebo Mono 200 x 300 Signature. Sestavte si svůj systém s CD I nebo CD t a Stream X Signature nebo Stream Xa pro výjimečný hudební zážitek. Přidejte ojedinělý napájecí zdroj PSX-R2 k dalšímu zvýšení rozlišení předzesilovače a celkovému zvýšení jeho jedinečných vlastností.

Technické specifikace

Výstup
Stereo RCA analog: 1x fixovaný, 2x variabilní
Sluchátkový výstup: ANO
PSXr upgrade: ANO
MC-BUS: ANO

Vstupy
Optika SPDIF: 2x
Coaxial SPDIF: 2x
USB B: 1x
RCA Analog Phono: 6x

Maximální rozlišení 24bit/192Khz

Rozměr (mm)
výška 73
šířka 215
Hloubka 360
Váha (kg) 5