Cyrus Stream XA

52 500 Kč
High-End streamer a DAC v jednom přístroji, poskytující excelentní HD kvalitu signálu. Streamovat můžete ze všech dostupných digitálních zdrojů jako NAS, HDD, TV, Internet. Ovládání přes mobilní aplikaci Cadence vyvinoutou společností Cyrus. Excelentní kvalita s vynikajícím poměrem výkon cena.

Cyrus Streamer Xa má vestavěný streaming engine state-of-the-art poskytující referenční HD kvalitu zvuku s podporou 24bit / 192Khz a také vestavěný nejvyšší model DA převodníku s podporou 24bit 192 Khz což jej předurčuje do nejvyšších sestav komponentů Cyrus. Tato flexibilita umožňuje zapojení jako referenčního zdroje v hi-fi systému bez nutnosti investovat další finanční prostředky do samostatného DA převodníku.

Naše obvodová topologie ve spolupráci s integrovaným převodníkem umožňuje streamovat 24-bit nahrávky ve vysokém rozlišení. Dosažené vysoké rozlišení v kombinaci s naší topologií Cyrus odhaluje skryté informace a detaily v každé nahrávce, čímž poskytuje zcela jiný zážitek z hudby. Ve spolupráci s naší aplikací Cadence vyvinutou pro IOS a Android, budete mít velice jednoduchý přístup k vlastním hudebním knihovnám v síti a stejně tak budete mít přístup k více než 100.000 internetových rozhlasových stanic.

Integrovaný převodník může být také použitý jako samostatné zařízení v zapojení s AV zařízením pro ještě dokonalejší zvuk.

Přidání externího napájení PSX-R2 oddělíte jednotlivé procesory v jednotce, což má za výsledek další zlepší kvality signálu.

Výstup
SPDIF coaxial 1
Stereo RCA: analog 2x fixovaný
Sluchátkový výstup: ANO
PSX-R: ANO
MC-BUS: ANO

Vstupy
Optical SPDIF 2x
Coax. SPDIF 3x
USB: A 1
Ethernet: ANO

Podporované formáty:
WAV
FLAC
ALAC
AAC
MP3
WMA
AIFF
Maximální rozlišení: 24-bit/192kHz

Rozměr (mm)
výška 73
šířka 215
Hloubka 360

Váha (kg) 4,2Kg