Cyrus 8.2 DAC + Qxr modul

62 900 Kč
Excelentní integrovaný zesilovač s vestavěným DA převodníkem s podporou až 192Khz. USB vstup umožňuje zapojení PC a přehrávat hudbu z vašeho počítače. Nulová zpětná vazba je garancí excelentní dynamiky a živé reprodukce, která předčí vaše očekávání. Ovládání přes mobilní aplikaci. HIGH-End zesilovač s integrovaným převodníkem za bezkonkurenční cenu !

Cyrus 8.2 DAC  QXR          81.000,- Kč

Cyrus 8.2 DAC je vysoce flexibilní high end zesilovač, poskytující mimořádně kvalitní signál. Díky integrovanému DA převodníku pracuje i s digitálním signálem do 24bit 1920Khz. Zesilovač nabízí výkon 88Wattů na kanál s nulovou zpětnou vazbou !

Integrovaný DA převodník čte nejvyšší 24bitové soubory a převádí je na vysoce kvalitní signál vysokého rozlišení. Cyrus 8.2 DAC je současně systémem, který vám umožní na vstupu zapojit váš počítač, satelitní přijímač nebo televizor. Tento zesilovač stejně jako nižší model 6 DAC disponuje funkcí multiroom, umožňuje přehrávat jeden zdroj v jedné místnosti a další v druhé místnosti. Tento vysoce kvalitní zesilovač a převodník v jednom těle, vás vrhne do nového světa hudby a filmu, kde budete objevovat nové a nepoznané zážitky pod ochranou známkou CYRUS.

Cyrus 8.2 DAC nabízí upgrade high end převodníku na QX modul. Současně podporuje zapojení externího napájecího zdroje PSXr.

Ovládání přes mobilní zařízení s IOS nebo Android. Aplikace Cyrus ke stažení.

přehrávač CD t a streamer Stream X se díky CYRUS inženýrství velice rychle stanou dokonalými partnery k zesilovači Cyrus 8.2 DAC.

Výstup
Stereo RCA analog: 1x fixovaný, 2x variabilní
BFA speaker Yes
Sluchátkový výstup: ANO
MC-BUS: ANO

Vstupy
Optical SPDIF: 2x
Coaxial SPDIF: 2x
USB: 1x B

RCA Phono 6x
File/Signal Compatibility
Maximální rozlišení 24-bit/192kHz

Výkon
70 Watts do 8 Ohmů
Rozměr (mm)
výška 73
šířka 215
Hloubka 360
Váha (kg) 6,9