Andromeda

59 900 Kč
Kabel zhotovený ze stříbrných drátů o vysoké čistotě 99,999 o průměru 0,6mm. Každý kanál v kabelu je osazen svazkem ze tří vodičů jednotlivě uložených do technologie A.D.T. s geometrií vzájemného křížení.

Andromeda je největší místní galaxií řadící se k nejjasnějším objektům. Stejně jako je velká a jasná Adromeda, galaxie plná hvězd a informací, je stejně jasná reprodukce hudby s náležitým prostorem plným zřetelných detailů a informací tohoto kabelu nesoucí její jméno. Kabel je zhotovený ze stříbrných drátů o vysoké čistotě 99,999 o průměru 0,6mm. Každý kanál je osazen svazkem ze tří vodičů jednotlivě uložených do technologie A.D.T. s geometrií vzájemného křížení. Vodiče jsou následně twistovány do sebe a vytváří tělo unikátního kabelu.

Směrový kabel, dvojitě stíněný. První stínění poskytuje samotná křížová geometrie, druhé stínění hustý oplet z měděných pocínovných drátků. Svrchní obal kabelu je tvořen polyamydovým opletem. Tento kabel navazuje na vynikající vlastnosti kabelu Silver River a rozšiřuje jeho atributy. Disponuje vysokým rozlišením v celém kmitočtovém spektru. Střední a spodní pásmo nabývá na plnosti, muzikálnosti a přirozené dynamice. Vokály jsou excelentně živé stejně jako nástroje v celém středním pásmu. Spodní pásmo je plné, pevné a rychlé. Ve vyšším pásmu je slyšet nárůst rozlišení. Výšky jsou rychlé, přesné, a excelentně čitelné, stejně tak dozvuky jednotlivých nástrojů a informací obsažených v nahrávce.

Základní délka: 60cm    ANDROMEDA  XLR  AG-A.D.T (CT/XLR Neutric AG)   63.500,-Kč

Konektory: KLE Pure Harmony

PTFE: Teflonové dielektrikum
A.D.T.: Absolute Damping Technology – dielektrikum A.D.T. + systém technologie tlumení referenčních kabelů
Vodiče – AG: vodiče z pevného jádra vyrobeny z ryzího stříbra čistory 99.999
Vodiče – CU / AG: vodiče vyrobeny z pevného jádra, vysoce čistá měď, stříbřena / 15 um ryzího stříbra 99.99
CT – CRYO TREATMENT (vodiče ošetřeny kryogenizačním procesem)
Konektory na reprokabely: dle požadavků zákazníka jsou kabely osazeny, vidličkami, dutinkami, banánky.
(vidličky, dutinky, banánky, jsou výrobky společnosti ORCHESTRA Instruments. Vyrobeny z vysoce čisté mědi,
stříbřeno 20um ryzím stříbrem, ošetřeno kryogenizačním procesem)
Konektory: všechny konektory RCA, XLR, Schuko, vidličky, banánky, dutinky, jsou ošetřeny kryo.procesem