Divine Light

81 000 Kč
Nejvyšší model kabelu ze série Divine je konstruován z karbonových vláken nejvyšší kvality. Jeden vodič je složen ze 180.000 elementárních vláken a uložen do tlumení A.D.T. Vzhledem ke zvukovým vlastnostem můžeme právem tento kabel zařadit na pozici nejvyšší reference.

Divine Light - Božské Světlo, je referenčním kabelem z nejvyšší série Carbon. Po dvou letech vývoje a usilovné práce na uhlíkovém kabelu nahrazuje Divine Light série Carbon předchůdce ze série AG. Uhlíkové vlákna nahradily stříbrné pásky, které jsou uloženy do dielektrické vrstvy A.D.T. a zpracovány stejnými technologickými postupy tlumení. Předchozí kabely již dosahují vynikajících vlastností, nová Carbon Série však přináší zcela jiný rozměr reprodukce hudby. Divine Light Carbon je konstruován ze dvou uhlíkových vodičů, kde každý z vodičů je složen ze 180.000 elementárních uhlíkových vláken. Díky vysoké hustotě a vysoké kompresi vláken je dosaženo extrémně vynikajících el. parametrů, které jsou v konečném důsledku zhodnoceny v rerrodukci hudby. 

CARBON Série - Divine Light -  XLR  60 cm    99.000,- Kč

Stejně jako Divine Space je kabel Divine Light - Božské světlo, ztělesněním stejného významu. Přináší nejvyšší možnou podstatu do reprodukce hudby. Poskytuje ty nejlepší možné informace o audio řetězci a posluchači umožňuje s hudbou zcela splynout a číst z nahrávky vše v maximální autenticitě. Referenční kabel konstruovaný z uhlíkových vláken o vysoké čistotě je tlumen technologií A.D.T. a poté jsou uloženy do geometrie vzájemného křížení. Nejvyšší model kabelu ze série CARBON je konstruován ze dvou svazků uhlíkových vodíčů, kde každý z vodičů je složen ze 180.000 elementárních vláken. Svrchní obal kabelu je tvořen polyamydovým opletem.Vzhledem ke zvukovým vlastnostem můžeme právem tento kabel zařadit na pozici nejvyšší reference.

Divine Light ze série CARBON je od metalických kabelů (AG / CU) ihned rozpoznatelný. Ve své charakteristice postrádá jakékoli kovové zabarvení. Charakteristika reprodukce se maximálně přibližuje živým akustickým nástrojům. Velmi rychlý, dynamický, analytický kabel, zbaven kovového zabarvení a zachovávající vše ve zcela přirozených hodnotách. Reprodukce zvukového obrazu dosahuje mimořádného prostoru s naprosto přesně definovanými informacemi nástrojů a vokálů. Šířka a hloubka zvukového obrazu dosahuje maxima uloženého v nahrávce. Informace obsažené v nahrávce jsou reprodukovány tak, jak byly zaznamenány v nahrávacím studiu a přesně tak jak je poskytuje audio řetězec. Celé kmitočtové pásmo je excelentně vyrovnané. Unikátní rozlišení, mikrodynamika a zcela přirozený projev nesou atributy živé hudby. 

Základní délka: 60cm

Konektory: KLE Absolute Harmony

PTFE: Teflonové dielektrikum
A.D.T.: Absolute Damping Technology – dielektrikum A.D.T. + systém technologie tlumení referenčních kabelů
Vodiče – AG: vodiče z pevného jádra vyrobeny z ryzího stříbra čistory 99.999
Vodiče – CU / AG: vodiče vyrobeny z pevného jádra, vysoce čistá měď, stříbřena / 15 um ryzího stříbra 99.99
CT – CRYO TREATMENT (vodiče ošetřeny kryogenizačním procesem)
Konektory na reprokabely: dle požadavků zákazníka jsou kabely osazeny, vidličkami, dutinkami, banánky.
(vidličky, dutinky, banánky, jsou výrobky společnosti ORCHESTRA Instruments. Vyrobeny z vysoce čisté mědi,
stříbřeno 20um ryzím stříbrem, ošetřeno kryogenizačním procesem)
Konektory: všechny konektory RCA, XLR, Schuko, vidličky, banánky, dutinky, jsou ošetřeny kryo.procesem