Poradenství

Hifi poradenství

Nabízíme řešení a poradenství v oblasti stereo poslechu a domácího kina. Nabízíme řešení a realizaci ozvučení pro všechny kategorie hifi, od střední třídy až po referenční high-end.
V případě dotazu nebo problému poradíme a nabídneme řešení. Proto neváhejte psát volat a dotazovat se, společně se pokusíme najít odpověď a řešení.
Pokud budeme, vědět poradíme.

Instalace hifi:

Málo který zájemce o kvalitní audio produkty se bez žádných informací a zkušeností, vrhne do nákupu hifi komponentů, vlastního zapojení a instalace. K dobrému nákupu mnohdy nestačí recenze nebo rada kamaráda. Je třeba brát v potaz a skutečnost, že každému se reprodukce líbí tak trochu jinak a to co zrovna preferujeme my, neznamená, že bude preferovat někdo jiný.
Pomůžeme Vám s výběrem vašeho hifi řetězce a to především na základě vašeho rozpočtu a vašeho oblíbeného hudebního žánru. Vaše konečná volba však bude na Vás.

Navrhneme řešení a zrealizujeme instalaci vašeho audio řetězce přímo v místě vašeho domova, se kterým budete dlouho spokojeni, a bude vám dlouho přinášet radost při poslechu vaší oblíbené hudby.

1. Na základě vašeho rozpočtu a hudebního žánru, navrhneme váš hudební řetězec. (hifi komponenty, propojovací kabely, reprosoustavy)
2. Navrhneme a zrealizujeme ozvučení dle vašich požadavků přímo v místě vašeho domova (instalace stereo sestav, domácího kina,) včetně nastavení jednotlivých audio zařízení.

V případě dotazu nebo jiného požadavku, se neváhejte na nás obrátit.

 

HiFi studio Liberec tel:602101315

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.