Poslechové studio

Proč navštívit poslechové studio?

Je mnoho značek audiotechniky. Jejich kombinace potom mohou mít buď dobrý a nebo také úplně nevhodný zvukový charakter. V našem poslechovém studiu jsou komponenty sestaveny podle toho, co s čím opravdu dobře hraje a jsme připraveni Vám to předvést, a pomoci Vám tak s výběrem toho, co bude nejlépe vyhovovat právě Vám, Vašim uším.Máte možnost si domluvit vyzkoušení Vámi zamyšleného komponentu u Vás doma v prostředí kde nejlépe uslyšíte jeho klady nebo zápory.  

Výběr zesilovače,reprobeden potažmo dalších součástí audo řetězce totiž může být více ošemetnější než by se zdálo.

Ne všechny si zvukově “sednou” mezi sebou tak, aby to bylo právě pro Vás vhodné. Nelze tedy snadno vybrat z pohodlí monitoru a klávesnice jen podle toho co vypadá hezky a spoléhat, že ač jsou to slovutné značky a všem lidem z Vašeho okolí, kteří tomu rozumí, se líbí, že se tedy budou líbit i Vám. Nedejte na vybasněné recenze v časopisech a internetu,ale spolehněte se ve výběru jen a jen pouze na sebe a hlavně své uši a oči.

Máte jedinečnou možnost,než něco zaplatíte si to poslechnout na vlastní uši a poté se rozhodnout pro správnou sestavu nebo komponent který bude splňovat vše co jste očekával nebo to ještě předčí.

Vážení přátelé

Reprosoustavy ZINGALI , zesilovače CYRUS a kabely ORCHESTRA  si můžete poslechnout v našem studiu v Liberci. Poslechová místnost je uzpůsobena tak, abyste měli možnost všechny komponenty slyšet tak říkajíc v domácích podmínkách, které není problém si vytvořit ve svém interiéru.

V našem studiu máte možnost slyšet tyto komponenty 

zesilovač  -  Cyrus 8.2 DAC

stream  - Cyrus Stream XA

napájecí modul -Cyrus PSX-R.2

mini DAC – Cyrus soundKey

reprosoustavy - Zingali Home Monitor EVO 2.8

Orchestra Instruments:

signálové- Androméda a Divine Space

reproduktorové – Red Space

digitální – Silver Lake

Referenční hybridní zesilovač OPERA ORCHESTRA

HiFi studio Liberec

tel:602101315

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.